Binnenkort wordt de bouwaanvraag voor het synthetische veld definitief ingediend. Maar we krijgen daar bovenop nog eens extra subsidies om het clubhuis uit te breiden met onder meer extra kleedkamers en krachtruimte.

Om onze uitbreiding vorm te geven, schreven we in samenwerking met de studenten architectuur van Existenz een ideeën wedstrijd uit. Vorige woensdag kwamen de studenten onze club verkennen en luisteren naar onze wensen. De deadline voor het indienen van het schetsontwerp is 9 november, middernacht.

Je vindt de verschillende inzendingen hier: http://rcleuvenontwerpwedstrijd.tilda.ws Iedereen kan er stemmen voor één van de voorstellen. Zaterdag 17 november wordt de winnaar dan bekend gemaakt

Ontwerp Marit en Emely
Inzending van Lisa Servaes

Ontwerp ‘Team Brussel’
 Ontwerp Helena en Thomas